Besökare:

    free hit counters

Jag lever..

Hejsan!

Jag misstänker att några av er kanske undrar vart jag har tagit vägen? Jag har inte slutat blogga men jag försöker balansera upp mitt liv en aning. Just nu har jag åter igen hamnat i ett ekkorhjur som snurrar fortare och fortare för varje dag (tänk att jag lyckas med det gång på gång?). Jag måste hinna ikapp mig lite bara.

Jag återkommer så snart jag känner att jag fått tillbaka balansen i mitt liv. Just nu är det lite för mycket av allt.

Ha det så bra tills vi hörs igen!

KRAMAR i massor! Ta hand om er..

Relaterade inlägg:

  1. När livet inte blir som man tänkt sig!
  2. Datorkrångel fortsätter…

6 Tassavtryck om “Jag lever..”

  1. Kattmamma skriver:

    TACK TACK TACK tjejer! Jag lovar att komma tillbax! :)
    Stora kramar till er!!

  2. Frida skriver:

    Åhh vilken underbart härlig sida du har! :D Och underbara katter!
    Älskar själv katter :D

  3. Emma skriver:

    Hejsan ville bara tipsa om en sida. Du tycker ju om Rosa och blått till dina katter på http://www.doggie.se har dom just rosa och blått jätte fina.
    Nu har jag fått tillökning med en katt till så nu säger vi hoppas du snart är tillbaks Kramar från mig, Oliver och Nellie

  4. Emma skriver:

    Ta hand om dig och hoppas att du snart är tillbaka du är ju min favorit bloggare.
    Kramar från mig och min katt Oliver

  5. Lotta & Moses skriver:

    Ta den tid du behöver för det du behöver den till! Vi finns kvar!
    Kram och tass!

  6. christell skriver:

    Hej
    hoppas du snart hittar tebax till oss här och att du får mer balans i ditt liv…
    Sköt om dej och två å fyrbenta… :)
    Många kramizar från oss här i m-dal

Vad tyckte du om inlägget?

Powered by WordPress | Designed by: seo services | Thanks to seo company, web designer and internet marketing company